Idén 2023.október 31-én 17 órakor az alsósági katolikus templomunk adott otthont az ökumenikus megemlékezésnek, melyen igét hirdetett Kerekes Csaba alsósági evangélikus lelkész, majd ezt követte a szokásos koszorúzás az I. és II. világháborúban elesett hősi halottaink emlékére. A csapadékosra fordult időjárás ellenére a gyertyagyújtást és koszorúzásokat szabadtéren az emlékműveknél tudtuk megtartani, melyen tucatnyian vettek részt.

Koszorút helyeztek el:

Celldömölk Város Önkormányzata részéről Fehér László polgármester és Hencz Kornél alpolgármester

Az Alsósági Részönkormányzat részéről Dr. Kovács Zoltán alpolgármester és Kovácsné Söptei Valéria

Az Alsósági Szent Miklós Plébánia részéről Majláth Tihamér plébános és Dala Ferenc világi elnök

Az Alsósági Evangélikus Egyházközség részéről Kerekes Csaba lelkész

A Cselekvő Összefogás Celldömölkért Egyesület részéről Nagy Zoltán

A Mi Hazánk Mozgalom Celldömölki Alapszervezetétől Nagy Gábor alelnök.

WordPress Image Gallery Plugin

Fotó: Németh Tamás Zoltán