Kedves Tanárok és Diákok!

Szeretettel meghívom Önöket -Titeket a 2019. szeptember 1-én (vasárnap), délelőtt 10 órakor kezdődő tanévnyitó szentmisére. A Szentmisében közreműködik a zalaegerszegi Rád Találtam Dícsőítő csoport, akiknek vezetője Sziráki Péter (a képen jobb oldalt ő látható). Kérjük együtt közösen a Szentlelket, hogy áldja meg egész tanévünk munkáját és legyen velünk ne csak a tanulásban, hanem a pihenésben, játékban, családi életünkben egész életutunkon! Egyúttal szeretnék mint új lelkipásztoruk bemutatkozni. Kedves Diákok! Szeretnélek hívni benneteket az oltár köré minisztrálni és felolvasni. Bízom abban, hogy többen közületek bátran vállalkoznak szolgálattevésre. A találkozás reményében maradok lelkipásztori tisztelettel és szeretettel mindnyájuk és mindnyájatok iránt: Zoli atya, alsósági plébános