majlat-tihamer

Majlát Tihamér

plébános

Felszentelés: 2021. december 12.

Születési hely, idő: Kézdivásárhely, –

Szolgálati helyek:

2021-2022 – káplán, Sárvár

2022-2023 – iskolalelkész, az egykori Csényei Plébánia fíliáinak lelkipásztora

Plébános
2023 – Celldömölk, Szent Miklós Plébánia
2023 – iskolalelkész, Celldömölk, Szent Benedek Katolikus Iskola

Dala Ferenc

(világi elnök)

Celldömölk-Alsóságon nőttem fel és kiskoromtól fogva aktív részese vagyok plébániánk életének. Jelenleg nemzetközi cégem ügyvezetőjeként valamint egy országos marketing cég értékesítési vezetőjeként hittel, keresztény értékek alapján szemlélem a világot. Politikai- és civilszervezeti elnökként is igyekszem alázattal szolgálni és teljesíteni a rám bízott feladatokat.

Plébániánkon 2020-ban választottak a tanácsadó testület világi elnökévé. Emelett elsősorban a szervezésekbe, a weboldal- és online felületek kezelésébe tudok besegíteni. Szívesen veszek részt értékes és élményt adó közösségi programokon is.

„Ne úgy ítéljetek, mint az emberek, a cselekedeteim alapján, hanem úgy mint a Jóisten, szívem belső szándéka szerint.” (Ady)

Tanai Dalma

(irodai asszisztens)

Üdvözlöm a kedves híveket, az oldal látogatóit!

Kiskoromtól Alsóságon élek, itt jártam óvodába és általános iskolába egyaránt. Hozzá tenném: Nagy örömmel!! 🙂
Először a gimnázium miatt kerültem kicsit messzebb, majd miután letettem az érettségi vizsgát, kis időt külföldön töltöttem munkával.
De vissza húzott a szívem, haza költöztem. Elvégeztem az egészségügy fogászati asszisztens szakát és most asszisztensként dolgozom.
Viszont már nem csak a fogászatban!
Nagy öröm mindannyiunk számára, hogy megújult, megszépült az alsósági plébánia.
Ez úton is szeretném tudatni, hogy készséggel, nagy szeretettel állok rendelkezésre a plébánia ügyek intézésében mindenki számára!

Kocsi Sándorné (Horváth Mónika)

(sekrestyés, tanácsadó testületi tag)

Több éve vagyok a Szent Miklós Plébánia Tanácsadó Testületének tagja. Az Istenbe való hitem, és a Szűzanya iránti tiszteletem, és szeretetem az , ami vezérel és segít mindennapjaimban.
Tagja vagyok az Alsósági Karitásznak, és vezetem a Rózsafüzér társulatot. Szívesen, és mindig nagy örömmel olvasok fel a szentmiséken.
Segítek mindenben, amiben csak tudok.

Henczné Jámbor Mária

(tanácsadó testületi tag)

Gyulajon születtem, 1955. 12.15-én. 1981 óta élek Celldömölkön, 1990-től Alsóságon.
Jelenleg nyugdíjas vagyok, aktív koromban postai dolgozó voltam.
Családos vagyok, egy gyermekem van.
Több éve vagyok Tanácsadó Testületi tag. Konkrét feladatra megbízásom nincs, de az egyházközösség aktív tagjának érzem magam. 2014. márciusa óta önkéntes szolgálatot végzek a Mária Rádiónál.

Varga Enikő

(tanácsadó testületi tag)

2020 óta vagyok a testület tagja. Tanárként dolgozom, ezért a testület és az egyházközség aktív tagjaként főként a felső tagozatosok és a középiskolás diákok lelki vezetésében segédkezem. Rendszeres kísérője vagyok az iskolásoknak szervezett kirándulásokon.