2020. augusztus 1-én, szombaton reggel 8 órakor Dr. Székely János megyéspüspök tett látogatást plébániánkon, A Püspök atya a felújítás óta most először járt a plébánia épületében, ahol a képviselő testület többsége és jónéhány alsósági hívő várta őt szeretettel.

A közös imádság után Zoli atya bemutatta a megújult hivatali épületrészt. A találkozás első szakasza a közösségi teremben zajlott, ahol reggelivel egybekötött közvetlen beszélgetés volt, majd egy négyszemközti egyeztetés következett plébánosunkkal a Püspök úr részéről. A Püspök atya kérte a híveket, hogy legyenek megértőek, hiszen Orsos Zoltán plébánosnak országos referensi feladatokat is elkell látnia, ezért ebben a fantasztikus munkájában és hivatásában támogassák őt. Több aktuális téma is szóba került, amelyekről Püspök atya is további támogatását fejezte ki az alsóságiak felé a plébániát érintően.