Bográcsgulyással és szeretetvendégséggel ünnepeltük a Celldömölki Szent Miklós Plébánia indulását.

2020. június 14-én 16 órára Zoli atya agapéra invitálta a képviselő testülettel együtt mindazokat, akik közreműködtek és bármilyen módon segítették a plébánia indulását. Varga Ferencné világi elnök megköszönte a Celldömölki Tűzoltóság és a Városgondnokság munkáját, amiért az udvaron lévő hatalmas fenyőfákat önzetlen segítséggel  és összefogással kivágták és elszállították. Az agapén szép számmal vettek részt a plébánia fiataljai valamint az ifjúsági közösségünk tagjai.

A gulyást és a finomságokat az alsósági hívek szeretettel készítették. Zoli atya elmondta, hogy a plébánia kapuja mindig nyitva áll a közösség előtt. Sok-sok munka és feladat vár még ránk, de öröm tölti el a szívét, hogy a fiatalok szinte második otthonukként tekintenek a megújult plébániára és köszöni, hogy itt lehet köztünk.