Kirándulás helye, ideje: Tiszaújfalu, 2017. október 21. szombat

Tervezett program

6 óra  Gyülekező a Kegytemplomnál, zarándokcsomagok kiosztása, indulás a Kálvária előtti parkolóból

Pálosszentkút Petőfiszállás kegyhely látogatása, bemutatóval

12 óra érkezés Szent Benedek Leányai Kolostorába

Berecz Skolasztika szobor koszorúzása

Déli imádság

Ebéd

Jézus Szíve Zárdatemplom bemutatása

Öregház, kápolna, zárda, zárdakert bemutatása

Berecz SKOLASZTIKA sírjánál megemlékezés

Berecz SKOLASZTIKA gyalogos zarándoklat résztvevőinek fogadása

15.30 óra Berecz SKOLASZTIKA DÍJ ünnepélyes átadása és könyvbemutató

16.30 óra Szentmise a Jézus Szíve zárdatemplomban, bemutatja Ruskó Norbert Atya

Vacsora

Búcsúzás, indulás Celldömölkre

A kirándulás díjmentes “a celli kékszellem” Alapítvány támogatásával, de regisztrációhoz kötött, adományokat szívesen fogadunk. Az étkezés a Szent Benedek Leányai vendégszeretetében.

A Berecz SKOLASZTIKA DÍJ átadását a könyvbemutatót és az ünnepi Szentmisét a Mária Rádió celldömölki körzeti stúdiója élőben közvetíti a helyszínről. Érdeklődni, és jelentkezni a sekrestyében lehet.

Skolasztika tele van szeretettel és fel kívánja ajánlani azt nekünk. Szűz Mária segítsen bennünket, hogy egyre inkább ébredjünk tudatára a Skolasztika által kapott szeretet nagyságának, hogy irgalmassá váljunk, mint Ő és a jóságos Atya, aki hosszan tűrő és nagy a szeretetben.

“Mindent a jó Istenre bízok és a Nagy-Alföld portengerében picike homokszem leszek.” – Berecz Skolasztika

“A celli kékszellem” ALAPÍTVÁNY 2017